Меню
Кошик

Плівка для басейну

Плівка для басейну ціна в Луцьку

Плівка для басейну в м. Луцьк та Волинській області наберає все більшу популярність, як покриття для басейну. Купити плівку для басейну або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул Глушець 60.

Ціна залежить від багатьх факторів:

 • товщина.
 • вид

Ви можете отримати консультацію за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

SOPREMAPOOL ONE
Новинка
..
По запиту
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Часті питання в категорії Плівка для басейну

Плівка для басейну

Існує кілька способів фінішної обробки чаші басейну. Найпростіший, але при цьому якісний і візуально привабливий — це використання спеціальної плівки ПВХ для басейну. За функціональністю вона нітрохи не поступається дорожчим облицювальним матеріалам, а також служить додатковим засобом гідроізоляції.


Види ПЛІВКИ ПВХ

На ринку можна купити як мінімум три різновиди плівкових покриттів з полівінілхлориду. Вони відрізняються за ціною, властивостями, а також зовнішнім виглядом.


Основні типи плівок:

 1. Протиковзка пвх плівка - має рельєфну поверхню, що покращує зчеплення, що знижує рівень травматизму;
 2. Армована — є матеріалом підвищеної міцності за рахунок включених до складу поліефірних ниток, що значно покращують експлуатаційні характеристики матеріалу і дозволяють використовувати його для басейнів значного обсягу;
 3. Неармована пвх – матеріал з нижчою міцністю, підходящий для каркасного басейну і простих конструкцій.

Плівка ПВХ для басейну також може відрізнятися за товщиною.


Переваги ПЛІВКИ ПВХ

Купуючи плівку ПВХ для басейну, можна розраховувати на ряд її позитивних властивостей:

 • Невисоку вартість;
 • Великий вибір колірних та стилістичних рішень;
 • Простоту та швидкість монтажу;
 • Строк служби до 20 років;
 • Стійкість до дії ультрафіолету, а також хімічних речовин;
 • Можливість швидкого ремонту у разі пошкодження;
 • Поліпшення гідроізоляційних характеристик водойми;
 • Відсутність на поверхні гострих граней та кутів, як це буває при обробці каменем або керамічною плиткою.


плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну плівка для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну купити плівку для басейну гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів гідроізоляційна плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів пвх плівка для басейнів плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну плівка пвх для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну купити пвх плівку для басейну плівка для басейну купити плівка для басейну купити плівка для басейну купити плівка для басейну купити плівка для басейну купити плівка для басейну купити плівка для басейну купити плівка для басейну купити
Низькі ціни
Ціни це перевага нашого інтернет магазину
Комфорт
Купити будматеріали не відходячи від комп'ютера
Асортимент
Великий асортимент покрівельних і фасадних матеріалів
Доставка
Економте свій цінний час і зусилля на доставку
budtraffic
Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60
Доставка
Конфіденційність
Оплата
Повернення
FAQ
Відгуки про товари