Меню
Кошик

Композитна черепиця Metrotile Луцьк

Metrotile Bond (Метротайл Бонд) Metrotile Bond (Метротайл Бонд)
Ціна за: модуль Код: 000029
Композитна металочерепиця Metrotile Bond (Метротайл Бонд) призначена для того, щоб отримати той же зовнішній вигляд традиційного стилю глиняного даху з додатковими перевагами сталевої покрівлі. Через згорнуту передню частину і перевернуті задні краї, панелі мають сильне дубльоване і блокувальне покр..
ціна
По запиту
Metrotile Classic (Метротайл Класик) Metrotile Classic (Метротайл Класик)
3-7 днів
Ціна за: модуль Код: 000030
Композитна металочерепиця Metrotile Classic із чітко визначеним кутовим профілем є одними з найпопулярніших виробів у нашому асортименті. Їх гострі, чисті лінії та похилі краї забезпечують додаткову глибину та збільшують пропорції вашої покрівлі.Технічні характеристики Metrotile Classic (Метротайл К..
ціна
По запиту
Metrotile Gallo (Метротайл Галло) Metrotile Gallo (Метротайл Галло)
Ціна за: модуль Код: 000031
Композитна черепиця Metrotile Gallo (Метротайл Галло) - завдяки м'яким, середземноморським лініях надає стильний образ і зовнішній вигляд даху вищого класу,складається з восьми рівних хвиль із кам'яним покриттям, з високоякісної сталі з антикорозійним покриттям, і доступна у широкій кольоровій політ..
ціна
По запиту
Metrotile iPanel (Метротайл іПанель) Metrotile iPanel (Метротайл іПанель)
Ціна за: модуль Код: 000032
Завдяки своїй геометрично правильної форми композитна черепиця Metrotile iPanel (Метротайл іПанель) додасть Вашому будинку сучасний вигляд. Нова система кріплення дозволяє приховувати капелюшки цвяхів, а також додасть даху додаткову міцність. Створена з високоякісної сталі з використанням захисного ..
ціна
По запиту
Metrotile iShake Metrotile iShake
Ціна за: модуль Код: 000033
Новітня форма від концерну Metrotile - композитна черепиця iShake. По фактурі, вона нагадує собою натуральну дерев'яну дранку, яка популярна в Європі і Північній Америці.Нова система кріплення дозволяє приховувати капелюшки цвяхів, а також додасть даху додаткову міцність. Створена з високоякісної ст..
ціна
По запиту
Metrotile iShingle Metrotile iShingle
Ціна за: модуль Код: 000034
Форма композитної черепиці Metrotile iShingle імітує дерев'яну дранку на даху. Створена з високоякісної сталі з використанням захисного антикорозійного покриття Magnelis, панель неймовірно міцна, непідвладна атмосферних впливу і має малу вагу. Приховане кріплення забезпечує, при укладанні чергового ..
ціна
По запиту
Metrotile iSlate Metrotile iSlate
Ціна за: модуль Код: 000035
Завдяки унікальній фактурі композитної металочерепиці Metrotile iSlate дуже близько нагадує натуральний сланець, але з більш легким і швидким монтажем. Створена з високоякісної сталі з використанням захисного антикорозійного покриття Magnelis, панель неймовірно міцна, непідвладна атмосферних впливу ..
ціна
По запиту
Metrotile Mistral (Метротайл Містрал) Metrotile Mistral (Метротайл Містрал)
Ціна за: модуль Код: 000041
Композитна металоерепиця Metrotile Mistral (Метротайл Містрал) розроблена, щоб отримати той же зовнішній вигляд традиційного європейського стилю даху з додатковими перевагами сталевої покрівлі, складається з семи рівних хвиль. Через вигнуту передню частину і обернені задні краї, панелі мають сильне ..
ціна
По запиту
Metrotile Roman (Метротайл Роман) Metrotile Roman (Метротайл Роман)
Ціна за: модуль Код: 000042
Композитная металлочерепиця Metrotile Roman була розроблена, щоб імітувати зовнішній вигляд традиційної натуральної керамічної черепиці, щоб дати вашому будинку справжній середземноморський вигляд. Metrotile Roman з їх відмітною формою та вираженим профілем є унікальною формою металлочерепиці. Висок..
ціна
По запиту
Metrotile Romana (Метротайл Романа) Metrotile Romana (Метротайл Романа)
Ціна за: модуль Код: 000043
Композитна металоерепиця Metrotile Romana (Метротайл Романа) спроектований таким чином, щоб отримати зовнішній вигляд середземноморської архітектури, з додатковими перевагами сталевої покрівлі, складається з п'яти рівних хвиль із кам'яним покриттям, з високоякісної сталі з антикорозійним покриттям, ..
ціна
По запиту
Metrotile Shake (Метротайл Шейк) Metrotile Shake (Метротайл Шейк)
Ціна за: модуль Код: 000044
Композитна черепиця Metrotile Shake (Метротайл Шейк) покрівельний матеріал, який імітує покрівлю з натурального дерева. Її структура максимального передає вид старовинної європейської покрівлі. Така черепиця найбільш використовується в будівництві альпійських будиночків.Технічні характеристики Metro..
ціна
По запиту
Metrotile Shingle (Метротайл Шингл) Metrotile Shingle (Метротайл Шингл)
Ціна за: модуль Код: 000045
Композитна металочерепиця Metrotile Shingle (Метротайл Шингл) імітує зовнішній вигляд традиційної плоскої асфальтової бітумної черепиці, але в легкій вазі, низькій технічній підтримці, довговічній сталі. Вона доступні в різних відтінків. Ця металлочерепица Metrotile призначені для використання на да..
ціна
По запиту
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ