Меню
Кошик

Керамічна черепиця Луцьк

Керамічна черепиця - фото і відеоогляд популярних видів

Консультація

Розрахунок

Виробництво

Монтаж


Натуральна керамічна черепиця виготовляється з глини за спеціальною технологією. Продукція має як вагомі достоїнства, так і деякі особливості, що вимагають уваги перед купівлею. Керамочерепицю найдоцільніше використати для облаштування дахів житлових будинків і котеджів з малою кількістю поверхів.


Технологія виробництва керамічної черепиці

Процес виготовлення складається з декількох ключових етапів:

 1. Підготовка сировини.
 2. Формовка.
 3. Сушка.
 4. Декоративна обробка поверхні.
 5. Випалення.
 6. Контрольоване охолодження.

В якості сировини застосовується спеціальна глина, яка заздалегідь проходить підготовку. У тому числі, після виїмки з кар'єру їй дають час відлежатися, потім піддають ретельному дробленню. В результаті виходить рівномірна пластична маса, що краще змішується з водою.

Далі підготовлена сировина поступає на формування. Розбавлена водою глина спресовується і видавлюється у вигляді пластичної стрічки, яка потім ріжеться на пластини певних розмірів. Останній етап формування - пресування за допомогою гіпсових штампів.

Декоративну обробку поверхні здійснюють за допомогою нанесення глазурі або ангоба. Глазур - скловидна маса, за рахунок якої кераміка стає глянсовою. Ангоб - спеціальна глина, стійка до вигорання і надаюча черепиці рівномірний матовий відтінок. За умовчанням цей покрівельний матеріал має темно-червоний колір він отримує за рахунок наявності в глині оксидів заліза.

Перед багатоступінчастим випаленням сформована керамічна черепиця обов'язково підсушується. Саме випалення здійснюється поетапно - спочатку вироби просто прогріваються при температурі близько 120°C, потім обпалюються при температурах 450°C, 800°C і близько 1000°C.

Після набору міцності кераміку поступово охолоджують, не допускаючи різкого перепаду температурних режимів.


Загальні характеристики

За рахунок застосування вищеописаної технології готова черепиця придбаває наступні корисні властивості:

 • висока щільність;
 • міцність;
 • стійкість до ультрафіолету;
 • довговічність;
 • презентабельний зовнішній вигляд;
 • широка колірна гамма;
 • різноманітність форм;
 • морозостійкість.

В якості покрівельного матеріалу вона показує себе, як надійний продукт, що має зносостійкість, високі звуко- і теплоізоляційні характеристики.


Переваги

На ряду з вищепереліченими корисними властивостями можна відмітити наступні переваги керамочерепицы:

 • низьке влагопоглощение;
 • стійкість до корозії;
 • високий опір навантаженням;
 • простота локального ремонту;
 • екологічність;
 • престижність.


Серед мінусів керамічної покрівлі, на які варто звернути увагу при купівлі, можна відмітити порівняно велику вагу і крихкість. Ціна за м2 теж не відноситься до її плюсів - це далеко не бюджетний покрівельний матеріал.

Керамічна черепиця CІГНІ BRAAS-MONIER (Франція) Керамічна черепиця CІГНІ BRAAS-MONIER (Франція)
Новинка -20 %
Ціна за: м² Код: 000361
CІГНІ - ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇЧерепиця Сигни виготовляється на самому ультрасучасному заводі концерну BRAAS - MONIER, в якому були об'єднані 150 літній досвід і сучасні технології. Це найновіший завод в Європі концерну, побудований на кордоні Франції і Німеччини для обслуговування ринків цих країн. ..
ціна
512.90грн 641.32грн
Керамічна черепиця Tondach Альпіна
Новинка -21 %
Ціна за: м² Код: 322
Керамічна черепиця Альпіна привертає увагу не тільки завдяки надійній поверхні, але й переконує своїм естетичним виглядом. Завдяки великим розмірам пропонується особливо економічне співвідношення ціни та продуктивності при кладці. Оптимально використовувати для реконструкції даху та реставрації даху..
ціна
409.88грн 516.45грн
Керамічна черепиця Tondach Болеро
Новинка -26 %
Ціна за: м² Код: 000351
Широкоформатна, найсучасніша черепиця Tondach Bolero, своєю гладкою делікатною конструкцією відповідає найвищим стандартам сучасної архітектури. Tondach Bolero відтворює чистий і простий вигляд будівель у сучасному стилі своїм гламурним, якісним дизайном керамічної черепиці. Завдяки великим розмірам..
ціна
273.25грн 368.89грн
Керамічна черепиця Tondach Граніце
Новинка -21 %
Ціна за: м² Код: 000367
Tondach Граніц - регульована керамічна черепиця. Конструкція канавки дозволяє встановлювати рейки на даху з інтервалом 340-400 мм. Бокові пази та водяна канавка  збільшують щільність покриву та захист від екстремальних кліматичних умов. Ці особливості дозволяють прості, але високоякісні та безп..
ціна
300.58грн 382.55грн
Керамічна черепиця Tondach Медітеран Плюс
Новинка -23 %
Ціна за: м² Код: 000375
Керамічна черепиця Tondach Медітеран Плюс це Південна елегантність вашого будинку з Середземноморським настрієм.  Дана керамічна черепиця універсальна та поєднує в собі дизайн та функціональність. Цей продукт підкреслює тосканський стиль у наших широтах, надає гармонії загальному вигляду будівл..
ціна
464.53грн 601.16грн
Керамічна черепиця Tondach Мульде
Новинка -19 %
Ціна за: м² Код: 320
Черепиця Мульде з регульованим кроком обрешітки, гладкою поверхнею та яскраво вираженим жолобом. Керамічна черепиця забезпечує однорідну та компактну поверхню. Можлива проста адаптація до більшості існуючих відрізків ширини або довжини обрешітки. Можливість пересування черепиці ніж на 6 см., полегшу..
ціна
601.16грн 737.78грн
Керамічна черепиця Tondach Натіва
Новинка -24 %
Ціна за: м² Код: 000349
Керамічна черепиця TONDACH® Nativa призначена для тих, хто вибирає оригінальну керамічну плитку для даху та шукає економічно вигідне рішення. Nativa, завдяки своїм чудовим властивостям для великої керамічної черепиці, забезпечує просте, естетичне покриття швидко, просто та економно. Nativa випускаєт..
ціна
213.14грн 278.72грн
Керамічна черепиця Tondach Натіва плюс
Новинка -24 %
Ціна за: м² Код: 000350
Керамічна черепиця TONDACH® Nativa Plus призначена для тих, хто вибирає оригінальну керамічну плитку для даху та шукає економічно вигідне рішення. Nativa, завдяки своїм чудовим властивостям для великої керамічної черепиці, забезпечує просте, естетичне покриття швидко, просто та економно. Nativa Plus..
ціна
213.14грн 278.72грн
Керамічна черепиця Tondach Романська
Новинка -33 %
Ціна за: м² Код: 000338
Tondach Романська 12 - керамічна черепиця, що відтворює елегантність старовинних стилів будівлі завдяки своїй структурі. Може застосовуватися як в сучасних так і в історичних покрівлях. Романська 12 - керамічна черепиця з досить високим конусоподібним профілем, створює відчуття надійності, сили і ел..
ціна
327.90грн 491.86грн
Керамічна черепиця Tondach Румба
Новинка -20 %
Ціна за: м² Код: 000365
Завдяки найсучаснішій технології та високоякісному матеріалу, широкоформатний Tondach Румба із м’якою криволінійною черепицею надає вашому дому середземноморського шарму. Ідеально підходить для нового будівництва та реконструкції, Завдяки великим розмірам, її можна швидко та легко зробити монтаж на ..
ціна
273.25грн 341.57грн
Керамічна черепиця Tondach Танго черепиці Tondach Танго
Новинка -17 %
Ціна за: м² Код: 000377
Керамічна черепиця Танго збагачує асортимент продукції Tondach формату XXL. Танго Плюс прикрашає наші удома своєю легкою елегантністю. Такий дах просто зачаровує, черепиця проста як чудовий танець, завдяки якому вона отримала своє ім'я. Керамічна черепиця може використовуватися для нових конструкцій..
ціна
273.25грн 327.90грн
Керамічна черепиця Tondach Фігаро
Новинка -47 %
Ціна за: м² Код: 000386
Tondach Фігаро - це сучасна черепиця для плоскої покрівлі, яка відповідає вимогам останніх архітектурних тенденцій. Дах Figaro своєю простотою та чіткістю підкреслює мінімалістичну структуру сучасних будівель.Технічні характеристики черепиці Tondach ФігароРозмірприбл. 24,1 x 42,4 cmКількість на 1 м2..
ціна
355.23грн 673.84грн
Показано з 1 по 12 із 23 (2 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ